Forum Rolnictwa Ekologicznego

Nasze Stowarzyszenie było współorganizatorem Forum Rolnictwa Ekologicznego. Forum było zorganizowane po raz XXII przez Zachodniopomorski Oddział Doradztwa Rolniczego w Barzkowicach. Podczas Forum rolnicy ekologiczni przygotowali poczęstunek oraz stoiska na których można było zakupić kiszonki, nabiał, mąki, przetwory z dyni oraz wiele innych produktów. 

Na zakończenie Przewodnicząca Stowarzyszenia poinformowała, że 6 grudnia 2025 roku Stowarzyszenie obchodzi 20 lecie działalności. Przedstawiła zarys działalności przez te lata oraz zaprezentowała pokaz zdjęć z początku działalności organizacji.